W roku szkolnym 2020/2021 grupa 03 przystąpiła do realizacji programu „Zabawa w kodowanie”. Na zajęciach dzieci rozwijają orientację przestrzenną, algorytmiczne myślenie i inne umiejętności matematyczne. Zabawa w kodowanie to również kształtowanie kreatywności, umiejętności pracy w zespole, a także szukanie kompromisów i jak najlepszych rozwiązań. Jesienne kodowanie to układanie drogi wiewiórki do dziupli, osi symetrii w drzewie jesiennym, piramid kubeczków i sudoku o różnym stopniu trudności. Takie zajęcia przygotowują dzieci do przyszłości w cyfrowym świecie.

Bożena Demkowicz

W dniu 10 listopada 2020r. o godzinie 11.11 dzieci z grupy 01 wzięły udział w Narodowym Śpiewaniu Hymnu.

W dniu 10 listopada 2020r. o godzinie 11.11 dzieci z grupy 02 wzięły udział w Narodowym Śpiewaniu Hymnu.