Rodzice, uczniowie, nauczyciele…

W tym roku mam przyjemność być odpowiedzialna za funkcjonowanie Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole. Pomysł przeprowadzenia wyborów został przemyślany w taki sposób, aby każdy mógł przekonać swoich kolegów o posiadanych przez siebie predyspozycjach wymaganych przy współpracy w Szkolnym Samorządzie Uczniowskim.

Droga do pozostania członkiem Szkolnego Samorządu Uczniowskiego:

• Krok pierwszy: Wybory przedstawicieli do Samorządu Uczniowskiego zaczynają się do dnia 11.09.2020r. Kandydatury muszą być przemyślane i zaakceptowane przez klasę oraz wychowawcę.
  • Krok drugi: Wybrani przedstawiciele nagrywają krótką autoprezentację, w której również argumentują, dlaczego warto głosować właśnie na nich. Nagranie należy przesłać na mój adres mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub mogą je udostępnić w usłudze OneDrive od 14.09.- 25.09.2020r.
  • Krok trzeci: Nagrania zostaną zamieszczone na platformie tak aby każdy uczeń mógł oddać swój głos na wybranego przez siebie kandydata.
  • Krok czwarty: Do dnia 9 października zostanie przekazana informacja o składzie Samorządu Uczniowskiego.

Serdecznie zachęcam do wzięcia udziału w tegorocznych wyborach. Wszystkich uczniów, którzy są przekonani o chęci uczestniczenia w tym roku w Samorządzie Uczniowskim i zostali wybrani przez swoje zespoły klasowe proszę o wysłanie filmu z autoprezentacją.

Powodzenia
Kamila Lachowicz – pedagog szkolny laughing