W roku szkolnym 2020/2021 grupa 03 przystąpiła do realizacji programu „Zabawa w kodowanie”. Na zajęciach dzieci rozwijają orientację przestrzenną, algorytmiczne myślenie i inne umiejętności matematyczne. Zabawa w kodowanie to również kształtowanie kreatywności, umiejętności pracy w zespole, a także szukanie kompromisów i jak najlepszych rozwiązań. Jesienne kodowanie to układanie drogi wiewiórki do dziupli, osi symetrii w drzewie jesiennym, piramid kubeczków i sudoku o różnym stopniu trudności. Takie zajęcia przygotowują dzieci do przyszłości w cyfrowym świecie.

Bożena Demkowicz

W roku szkolnym 2020/2021 grupa 03 przystąpiła do realizacji programu „Zabawa w kodowanie”. Na zajęciach dzieci rozwijają orientację przestrzenną, algorytmiczne myślenie i inne umiejętności matematyczne.

Uczniowie klasy 3b biorą udział w projekcie Szkolny Gang Fajniaków. Tym razem dwie nasze koleżanki Madzia i Nikola przygotowały zajęcia o wodzie. Rozmawialiśmy i cechach i właściwościach wody, dziewczynki przygotowały wspaniałą prezentację oraz moc niespodzianek w postaci krzyżówki, zagadek i ulubionych przez wszystkich doświadczeń. Zapraszamy na krótką relację z tego dnia.

A. Kus-Kokowska

Więcej zdjęć w naszej galerii.