DRODZY RODZICE I UCZNIOWIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ
16 dni x 4,5 zł = 72 ZŁ
WPŁAT DOKONUJEMY W DNIACH
01 – 04.06.2021
PROSIMY O TRZYMANIE SIĘ TERMINÓW WPŁAT!
NUMER KONTA: 58 1020 4795 0000 9002 0278 4130

W tytule należy wpisać imię i nazwisko dziecka, klasę oraz okres za jaki dokonywana jest wpłata, np.:      Jan Kowalski 2b marzec 2021

Przypominamy, że dalsze korzystanie z posiłków tylko po zaksięgowaniu wpłaty na koncie szkoły w terminie. Rezygnacje lub zapisanie dziecka na obiady szkolne prosimy zgłaszać do intendenta lub na maila szkolnego przed rozpoczęciem nowego miesiąca. Wszelkie nieobecności muszą być zgłaszane dzień przed w sekretariacie szkoły lub u intendenta.

Z góry dziękujemy !

Dnia 4.06.21 jest dniem wolnym od zajęć, oraz dzień 25 jest dniem zakończenia roku szkolnego, w tych dniach nie będą wydawane posiłki dla szkoły podstawowej. Uczniom którzy mieli opłacone wszystkie obiady w maju 2021 przysługuję możliwość odliczenia kwoty 13,50 zł jeżeli dziecko nie korzystało z obiadów w dniach egzaminów ósmoklasistów  25,26,27 maja . Prosimy również o odliczanie nieobecności na  obiedzie prawidłowo zgłoszonych. Bardzo proszę o krótką informację w przelewie skąd wynika dana kwota wpłaty. Wszelkie informacje zostaną udzielone u intendenta szkoły osobiście, telefonicznie lub drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.