Klasa 1b zorganizowała w miniony piątek bal karnawałowy.

Uczniowie przyszli przebrani w różnorodne kostiumy, wśród których można było zobaczyć superbohaterów, księżniczki, strażaków, rycerzy i wiele innych postaci. Sala została przystrojona kolorowymi serpentynami, balonami i girlandami. Zabawę rozpoczęło wręczenie każdemu uczestnikowi ledowej bransoletki. Świecące na różne kolory opaski stworzyły niesamowity efekt podczas tańców i zabaw. Podczas imprezy dzieci wzięły udział w  różnych konkursach, które rozbawiły wszystkich uczestników. Najbardziej podobało się dzieciom „wybuchowe” confetti i tańce do ulubionych przebojów. Wszyscy uczestnicy spędzili razem wspaniały dzień. Z pewnością pozostawi on piękne wspomnienia i uśmiechy na twarzach pierwszoklasistów.

A.Kuriata