Szkolne Koło Wolontariatu zwieńczyło swoje działanie w roku szkolnym 2022/2023 zorganizowaniem akcji "Kolorowa Piątka".

15. czerwca Wolontariusze zasadzili na szkolnym podwórku pięknie pachnącą lawendę, hortensje i magnolie, które na długie lata będą cieszyły oko uczniów, rodziców, pracowników szkoły oraz wszystkich odwiedzających naszą placówkę. Swoim działaniem nasi uczniowie dają jasny sygnał, że każdy może mieć wpływ na najbliższe otoczenie. Dziękujemy!

Tym samym zapraszamy wszystkich chętnych, aby od września dołączyli do Szkolnego Koła Wolontariatu i działali wspólnie na rzecz lokalnej społeczności.

-Klaudia Tylus, Koordynatorka SKW

Mini granty na inicjatywy wolontariuszy - sfinansowano z Korpusu Solidarności - Programu Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego w Polsce na lata 2018-2030