Zapraszamy Państwa do zagłosowania w konkursie na projekt edukacyjny „Szkolna apteczka psychologiczna”, którego wygrana (1000zł) pozwoli nam wyposażyć gabinet psychologa w narzędzia terapeutyczne gry, karty społeczne, bajki terapeutyczne, pomoce antystresowe i inne przedmioty uatrakcyjniające zajęcia.

Tu można oddać głos

Głosowanie trwa 9 dni, od 1. do 9. grudnia, dziennie można oddać jeden głos. Aby oddać głos w konkursie:

• Wejdź w powyższy link i kliknij przycisk „Zagłosuj na ten projekt”.
  • Wpisz swój adres e-mail i zatwierdź przyciskiem „Zagłosuj na projekt” (jeśli głosujesz pierwszy raz, system poprosi Cię o uzupełnienie danych niezbędnych do udziału w głosowaniu).
  • UWAGA! Adres e-mail należy aktywować linkiem, który zostanie na niego wysłany. Masz na to czas do północy.

Zapraszamy do codziennego głosowania i udostępniania postu, który został zamieszczony na szkolnym fb