Uwaga dnia 23.09. 2023 w godzinach 10:00 do 15:00 na lotnisku Dąbie odbędzie się jak co roku święto latawca.

Głównym organizatorem imprezy jest PSS Społem. Szkolnym koordynatorem jest Anna Jakubiak świetlica. Warunkiem wzięcia udziału w imprezie jest wykonanie latawca który następnie będzie oceniany osoby chętne do wzięcia udziału w zawodach muszą jak najszybciej zapisać się na listę u pani Anny Jakubiak w świetlicy celem zgłoszenia uczestników naszej szkoły. Święto latawca to piknik połączony z konkursami z zawodami poczęstunkiem zwiedzaniem sprzętu lotniczego oraz wspaniała zabawa z nagrodami wszelkich informacji na temat imprezy udziela szkolny koordynator Anna Jakubiak. Bardzo proszę o podanie tej informacji uczniom i rodzicom gdyż nie wszyscy odczytają papierową wersję.

Anna Jakubiak