Co powinno powstać w naszej szkole? Jaki sprzęt i rzeczy są potrzebne?

Masz pomysł na jakieś fajne wydarzenie lub działanie? Zgłoś pomysł do szkolnego budżetu partycypacyjnego w ramach projektu LAS- laboratorium aktywności i samorządności.
Mamy 10.000 zł do wydania na zakup rzeczy i  realizację działań potrzebnych w naszej placówce.
Jak to zrobić?
Na stoliku przed sekretariatem znajdziesz formularz zgłoszeniowy. Wypełnij go i wrzuć do urny, która znajduje się przy gabinecie pedagoga (II. piętro). Możesz to zrobić już dziś. Pomysły można zgłaszać do środy 20. marca do godz. 14:00.
Zaprezentuj swój pomysł innym podczas apelu 25. marca 2024r. (poniedziałek) godz. 10:45.

Projekty można zgłaszać indywidualnie lub w grupie/klasie. 27. marca odbędzie się głosowanie na najlepszy projekt. Oddać głos będzie mogła każda osoba w szkole.
Jeśli masz pytania, skontaktuj się z panią Klaudią Tylus, panią Kamilą Lachowicz lub wybranymi osobami z grupy wykonawczej: Jakub Ochwat 6b, Kacper Lewandowski 5a, Mirek Shyfelbain 5b, Liwia Zakrzewska 5a, Wiktoria Barwińska 5a, Yehor Hrudniev 6b, Anastasiia Anishchenko 5a, Agata Domagalska 5a, Wiktoria Rudnicka 5a, Wiktoria Rząsik 8b.

Regulamin akcji znajdziesz pod linkiem.